Siuvimo mašinos vadovai

Žemiau rasite visus Siuvimo mašinos prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kokio dydžio adatą turėčiau naudoti? Patvirtinta

Adatos dydis priklauso nuo audinio. Norėdami storesnio audinio, jums reikės adatos mąstymo. Ant pakuotės dažnai minimas adatos panaudojimas.

Tai buvo naudinga (1132) Skaityti daugiau

Viską patikrinau, bet mano siuvimo mašinos siūlai vis trūkinėja, ką daryti? Patvirtinta

Jei viršutinis mašinos siūlas vis lūžta toje vietoje, kur adata patenka į audinį, gali būti, kad adatos plokštelė arba ritės dėklas turi nedidelių pažeidimų – įbrėžimų ir (arba) aštrių kraštų. Dėl šių nedidelių pažeidimų siūlas gali nutrūkti po kelių siūlių.

Tai buvo naudinga (1064) Skaityti daugiau

Kiek laiko tarnauja siuvimo mašinos adata? Patvirtinta

Tai skiriasi priklausomai nuo gamintojų, tačiau paprastai adata tarnaus apie 8 valandas. Gali užtrukti ilgiau, kol adata nulūžtų, bet prieš tai ji taps buka ir gali pažeisti audinį.

Tai buvo naudinga (538) Skaityti daugiau

Mano adata vis lūžta, kas tai sukelia? Patvirtinta

Tam gali būti įvairių priežasčių. Adata gali būti netinkama pasirinktam audiniui, adata nustatyta per žemai, audinys netinkamai nukreiptas arba netinkamai įdėtas ritės dėklas.

Tai buvo naudinga (499) Skaityti daugiau

Ar man reikia visiškai išjungti siuvimo mašiną, kad pakeisčiau adatą? Patvirtinta

Adatą galite pakeisti išjungę gaminį įjungimo/išjungimo jungikliu. Valydami gaminį atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio.

Tai buvo naudinga (390) Skaityti daugiau