Akvariumai vadovai

Žemiau rasite visus Akvariumai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kiek žuvų galiu įdėti į akvariumą? Patvirtinta

Galima vadovautis tokia nykščio taisykle: Į litrą vandens galite įpilti vieną centimetrą gėlavandenės žuvies arba pusę centimetro sūraus vandens. Nepamirškite, kad tai priklauso ir nuo filtro talpos bei dekoratyvinių elementų skaičiaus akvariume.

Tai buvo naudinga (275) Skaityti daugiau

Kaip dažnai turėčiau valyti akvariumą? Patvirtinta

Yra speciali įranga, leidžianti išmatuoti įvairias mineralų vertes vandenyje ir nustatyti, ar būtinas valymas. Jei šios įrangos nėra, akvariumą geriausia valyti bent kartą per savaitę.

Tai buvo naudinga (167) Skaityti daugiau