Skaitmeniniai fotoaparatai vadovai

Žemiau rasite visus Skaitmeniniai fotoaparatai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip išvengti „raudonų akių“ savo nuotraukose? Patvirtinta

„Raudonų akių“ reiškinys atsiranda dėl to, kad per daug šviesos per per trumpą laiką patenka į nuotraukoje esančių žmonių akis. Šis efektas dar stipresnis tamsioje atmosferoje. Norint to išvengti, galima atlikti šiuos veiksmus: neleiskite žmonėms žiūrėti tiesiai į fotoaparatą, sukurkite daugiau šviesos, fotografuokite arčiau objekto arba sumažinkite priartinimo funkcijos naudojimą.

Tai buvo naudinga (284) Skaityti daugiau

Kas yra megapikselis? Patvirtinta

Megapikselis (MP) lygus vienam milijonui pikselių. Megapikseliai, be kita ko, naudojami skaitmeninių fotoaparatų ir vaizdo kamerų raiškai nurodyti. Pavyzdžiui, kameros, kuri gamina 1280x960 pikselių vaizdus, ​​skiriamoji geba yra apie 1,3 MP. Nors yra daug veiksnių, turinčių įtakos vaizdo kokybei, galima teigti, kad apskritai daugiau megapikselių suteikia geresnį vaizdą.

Tai buvo naudinga (262) Skaityti daugiau

Ar prieš vėl įkraunant ličio jonų akumuliatorių reikia ištuštinti? Patvirtinta

Ne, tai nėra būtina. Su senesnėmis baterijomis taip buvo. Ličio jonų baterijas galima įkrauti panaudojus ir prireikus nuimti nuo įkroviklio.

Tai buvo naudinga (233) Skaityti daugiau

Ką reiškia SD? Patvirtinta

SD reiškia „Secure Digital“. SD kortelės yra standartinė daugelio skaitmeninių fotoaparatų laikmena.

Tai buvo naudinga (207) Skaityti daugiau

Mano įrenginio baterija oksiduota, ar vis tiek galiu saugiai ją naudoti? Patvirtinta

Taip, įrenginį vis tiek galima saugiai naudoti. Pirmiausia išimkite oksiduotą akumuliatorių. Niekada tai nenaudokite plikomis rankomis. Tada nuvalykite akumuliatoriaus skyrių vatos tamponu, suvilgytu acte arba citrinos sultimis. Leiskite jam išdžiūti ir įdėkite naujas baterijas.

Tai buvo naudinga (199) Skaityti daugiau

Koks yra geriausias būdas laikyti ličio jonų akumuliatorių ilgą laiką? Patvirtinta

Geriausias būdas laikyti ličio jonų akumuliatorių yra 5–45 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Taip pat gera idėja įsitikinti, kad akumuliatorius yra įkrautas maždaug 67 %, prieš jį sandėliuojant.

Tai buvo naudinga (187) Skaityti daugiau

Kokiomis sąlygomis mano ličio jonų baterija veiks optimaliai? Patvirtinta

Ličio jonų akumuliatoriai optimaliai veikia esant 5–45 laipsnių Celsijaus temperatūrai. Labai šaltu ar šiltu oru galite pastebėti, kad akumuliatorius išsikraus greičiau. Nerekomenduojama įkrauti žemesnėje nei 5 ar aukštesnėje nei 45 laipsnių Celsijaus temperatūroje.

Tai buvo naudinga (176) Skaityti daugiau