Vadovai, skirti Samsung LED televizoriai

Žemiau rasite visus Samsung LED televizoriai modelius, kurių vadovus turime. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo modelio nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip prie televizoriaus prijungti universalų nuotolinio valdymo pultą? Patvirtinta
Norėdami prijungti universalų nuotolinio valdymo pultą, jums reikia nuotolinio valdymo pulto ir televizoriaus modelio numerio ir prekės ženklo. Nuotolinio valdymo pulto vadove yra prekių ženklų kodų ir modelių numerių sąrašas.

Tai buvo naudinga (4339)
Noriu prijungti garsiakalbį prie LED televizoriaus su HDMI, kurį prievadą turėčiau naudoti? Patvirtinta
Turite naudoti HDMI-ARC prievadą, kuris yra specialiai sukurtas garso įrangai prijungti.

Tai buvo naudinga (1993)
Ar svarbu, prie kurio HDMI prievado prijungiu įrenginį? Patvirtinta
Paprastai prie bet kurio HDMI prievado galite prijungti įrenginį, pvz., „Blu-ray“ grotuvą ar žaidimų konsolę. Tada įrenginį galima naudoti pasirinkus atitinkamą HDMI kanalą televizoriuje.

Tai buvo naudinga (893)
Kaip išmatuoti savo LED televizoriaus colius? Patvirtinta
LED televizoriaus colių matavimas atliekamas išmatuojant įstrižainės atstumą tarp, pavyzdžiui, viršutinio kairiojo kampo ir apatinio dešiniojo ekrano kampo (ne krašto). Vienas colis yra lygus 2,54 centimetrui, taigi, kai matuojate 99 centimetrus, tai reiškia, kad jūsų LED televizorius yra 39 colių.

Tai buvo naudinga (838)
Ar mano nuotolinio valdymo pultas veiks ir su kituose tos pačios prekės ženklo televizorių modeliuose? Patvirtinta
Dažnai televizoriaus nuotolinio valdymo pultas taip pat veiks panašiuose tos pačios prekės ženklo modeliuose. Tačiau neįprasta, kad jis veiks visuose to prekės ženklo modeliuose. Tam labiau tinka universalūs nuotolinio valdymo pultai.

Tai buvo naudinga (461)
Kuo skiriasi LCD ir LED? Patvirtinta
Abiejuose metoduose naudojamas LCD ekranas, kuris pats savaime neskleidžia šviesos. Skirtumas yra apšvietime už ekrano. LCD ekranuose tai atlieka CCFL (šaltojo katodo fluorescencinė lempa), o LED naudoja LED lemputes.

Tai buvo naudinga (424)
Ar galiu pats pataisyti negyvą pikselį? Patvirtinta
Yra skirtumas tarp mirusio pikselio ir užstrigusio pikselio. Įstrigęs pikselis vis dar yra spalvotas ir gali būti pataisytas švelniai spaudžiant pikselį, kol jis atsistatys. Negyvas pikselis visada yra juodas arba baltas ir jo negalima pataisyti patiems.

Tai buvo naudinga (350)
Ką reiškia HDMI? Patvirtinta
HDMI reiškia didelės raiškos daugialypės terpės sąsają. HDMI yra jungtis, skirta aukštos kokybės vaizdo ir garso siuntimui iš vieno įrenginio į kitą.

Tai buvo naudinga (296)
Koks yra kontrasto santykis? Patvirtinta
Kontrasto santykis parodo, kiek balta balta spalva yra toli nuo juodiausios juodos spalvos. Pavyzdžiui, 400:1 kontrasto santykis reiškia, kad juodiausia juoda spalva ekrane yra 400 kartų tamsesnė už baltiausią baltą. Didelis kontrasto santykis prisideda prie vaizdo ryškumo.

Tai buvo naudinga (280)
Kaip tinkamai išvalyti LED televizorių? Patvirtinta
Išjunkite televizorių ir mikropluošto šluoste nuvalykite nuo ekrano dulkes bei nešvarumus. Nenaudokite popieriaus, nes tai gali subraižyti. Nespauskite per daug, nes galite sugadinti pikselius. Naudokite specializuotą ploviklį arba pagaminkite jį sumaišydami 1 dalį acto su 1 dalimi vandens. Sudrėkinkite audinį plovikliu ir nuvalykite ekraną. Įsitikinkite, kad audinys nėra per šlapias. Sukamaisiais judesiais pašalinkite dėmes. Nusausinkite ekraną antra mikropluošto šluoste, kad išvengtumėte dryžių.

Tai buvo naudinga (273)
Kodėl nuotolinio valdymo pulte šalia skaičių yra raidės? Patvirtinta
Tam tikruose televizoriaus nustatymuose gali reikėti įvesti raides. Paprastai ant mygtuko yra trys raidės ar kiti simboliai. Kai reikia įvesti raidę, tą mygtuką galite paspausti vieną kartą, norėdami įrašyti pirmąją raidę, du kartus paspausti antrą raidę ir 3 kartus paspausti trečią raidę. Tokiu būdu tekstą galima parašyti naudojant minimalų mygtukų skaičių.

Tai buvo naudinga (273)
Koks yra optimalus televizoriaus žiūrėjimo atstumas? Patvirtinta
Tai iš dalies priklauso nuo asmeninių pageidavimų, tačiau paprastai optimalus žiūrėjimo atstumas yra maždaug 3 kartus didesnis už televizoriaus ekrano įstrižainę. 60 colių (152 cm) televizoriui optimalus žiūrėjimo atstumas būtų 180 colių arba apie 4,5 metro.

Tai buvo naudinga (272)