Vadovas Ensto ECO16LCD Termostatas

Reikia vadovo, skirto jūsų Ensto ECO16LCD Termostatas? Žemiau galite peržiūrėti ir nemokamai atsisiųsti PDF vadovą. Taip pat pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, produkto įvertinimas ir naudotojų atsiliepimai, kad galėtumėte optimaliai naudotis pasirinktu produktu. Jei tai nėra norimas vadovas, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

RAK 71
29.5.2017
© Ensto 2017
ECO16LCD
001
FIN
SWE
NOR
ENG
RUS
UKR
LIT
EST
FRA
POL
Bruksanvisning
Bruksanvisning
Инструкция по эксплуатации
Operation instruction
Інструкція з експлуатації
Instrukcija
Instructions
Kasutamisjuhend
Instrukcja
Käyttöohje
OK
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 2.21 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie Ensto ECO16LCD Termostatas, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti Ensto ECO16LCD Termostatas?
Taip Ne
50%
50%
4 balsai

Daugiau apie šį vadovą

Suprantame, kad puiku turėti popierinį savo Ensto ECO16LCD Termostatas vadovą. Visada galite atsisiųsti vadovą iš mūsų svetainės ir atsispausdinti patys. Jei norite turėti originalų vadovą, rekomenduojame susisiekti su Ensto. Jie gali pateikti originalų vadovą. Ar ieškote savo Ensto ECO16LCD Termostatas vadovo kita kalba? Pasirinkite pageidaujamą kalbą mūsų pagrindiniame puslapyje ir ieškokite modelio numerio, kad pamatytumėte, ar jį turime.

Specifikacijos

Prekės ženklas Ensto
Modelis ECO16LCD
Kategorija Termostatai
Failo tipas PDF
Failo dydis 2.21 MB

Visi Ensto Termostatai vadovai
Daugiau Termostatai vadovų

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kas yra negyva termostato zona? Patvirtinta

Daugelis šiuolaikinių termostatų turi negyvąją zoną. Jei temperatūra nukrypsta mažiau nei 4°C nuo nustatytos temperatūros, sistema nešils ir nevės. Ši vadinamoji negyva termostato zona neleidžia sistemai per dažnai įsijungti ir išsijungti, taupant energiją.

Tai buvo naudinga (1576) Skaityti daugiau

Kurioje vietoje geriausia montuoti termostatą? Patvirtinta

Geriausia vieta termostatui yra maždaug 1,5 metro virš žemės. Niekada nestatykite termostato šalia radiatoriaus ar kitos šilumą skleidžiančios įrangos arba tiesioginiuose saulės spinduliuose. Pasirinkite kambarį, kuris dažnai naudojamas. Daugeliu atvejų tai yra svetainė.

Tai buvo naudinga (982) Skaityti daugiau

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Čia galite pasidalinti savo nuomone apie Ensto ECO16LCD Termostatas. Jei turite klausimų, pirmiausia atidžiai perskaitykite vadovą. Užklausą dėl vadovo galite pateikti naudodami mūsų kontaktinę formą.

bernard 12-01-2021
sveiki, ar yra bandomoji gija, matyt, ne?? Ačiū

atsakyti | Tai buvo naudinga (0)(Išvertė Google)
Vadovas Ensto ECO16LCD Termostatas

Susiję produktai

Susijusios kategorijos