Vadovas Ensto ECO16LCD Termostatas

Reikia vadovo, skirto jūsų Ensto ECO16LCD Termostatas? Žemiau galite peržiūrėti ir nemokamai atsisiųsti PDF vadovą. Taip pat pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, produkto įvertinimas ir naudotojų atsiliepimai, kad galėtumėte optimaliai naudotis pasirinktu produktu. Jei tai nėra norimas vadovas, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 2.21 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie Ensto ECO16LCD Termostatas, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti šiuo Ensto produktu?
Taip Ne
50%
50%
4 balsai

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kas yra negyva termostato zona? Patvirtinta
Daugelis šiuolaikinių termostatų turi negyvąją zoną. Jei temperatūra nukrypsta mažiau nei 4°C nuo nustatytos temperatūros, sistema nešils ir nevės. Ši vadinamoji negyva termostato zona neleidžia sistemai per dažnai įsijungti ir išsijungti, taupant energiją.

Tai buvo naudinga (1358)
Kurioje vietoje geriausia montuoti termostatą? Patvirtinta
Geriausia vieta termostatui yra maždaug 1,5 metro virš žemės. Niekada nestatykite termostato šalia radiatoriaus ar kitos šilumą skleidžiančios įrangos arba tiesioginiuose saulės spinduliuose. Pasirinkite kambarį, kuris dažnai naudojamas. Daugeliu atvejų tai yra svetainė.

Tai buvo naudinga (830)

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

bernard 12-01-2021
sveiki, ar yra bandomoji gija, matyt, ne?? Ačiū

atsakyti | Tai buvo naudinga (0)(Translated by Google)
Vadovas Ensto ECO16LCD Termostatas