Vadovas ECG KV 215 S Virtuvės svarstyklės

Reikia vadovo, skirto jūsų ECG KV 215 S Virtuvės svarstyklės? Žemiau galite peržiūrėti ir nemokamai atsisiųsti PDF vadovą. Taip pat pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, produkto įvertinimas ir naudotojų atsiliepimai, kad galėtumėte optimaliai naudotis pasirinktu produktu. Jei tai nėra norimas vadovas, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

pdf2htmlEX
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 0.43 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie ECG KV 215 S Virtuvės svarstyklės, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti ECG KV 215 S Virtuvės svarstyklės?
Taip Ne
Būkite pirmieji įvertinę šį produktą
0 balsai

Daugiau apie šį vadovą

Suprantame, kad puiku turėti popierinį savo ECG KV 215 S Virtuvės svarstyklės vadovą. Visada galite atsisiųsti vadovą iš mūsų svetainės ir atsispausdinti patys. Jei norite turėti originalų vadovą, rekomenduojame susisiekti su ECG. Jie gali pateikti originalų vadovą. Ar ieškote savo ECG KV 215 S Virtuvės svarstyklės vadovo kita kalba? Pasirinkite pageidaujamą kalbą mūsų pagrindiniame puslapyje ir ieškokite modelio numerio, kad pamatytumėte, ar jį turime.

Specifikacijos

Prekės ženklas ECG
Modelis KV 215 S
Kategorija Virtuvės svarstyklės
Failo tipas PDF
Failo dydis 0.43 MB

Visi ECG Virtuvės svarstyklės vadovai
Daugiau Virtuvės svarstyklės vadovų

Dažnai užduodami klausimai apie ECG KV 215 S Virtuvės svarstyklės

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kiek gramų patenka į vieną unciją? Patvirtinta
Viena uncija yra lygiai 28,3495231 gramo arba 28,5 gramo suapvalinus.

Tai buvo naudinga (443) Skaityti daugiau
Mano įrenginio baterija oksiduota, ar vis tiek galiu saugiai ją naudoti? Patvirtinta
Taip, įrenginį vis tiek galima saugiai naudoti. Pirmiausia išimkite oksiduotą akumuliatorių. Niekada tai nenaudokite plikomis rankomis. Tada nuvalykite akumuliatoriaus skyrių vatos tamponu, suvilgytu acte arba citrinos sultimis. Leiskite jam išdžiūti ir įdėkite naujas baterijas.

Tai buvo naudinga (237) Skaityti daugiau
Kaip išvalyti virtuvines svarstykles? Patvirtinta
Virtuvės svarstyklės yra elektroninis prietaisas, todėl jų negalima plauti indaplovėje. Virtuvinėms svarstyklėms valyti naudokite drėgną skudurėlį ir švelnų ploviklį.

Tai buvo naudinga (176) Skaityti daugiau

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Čia galite pasidalinti savo nuomone apie ECG KV 215 S Virtuvės svarstyklės. Jei turite klausimų, pirmiausia atidžiai perskaitykite vadovą. Užklausą dėl vadovo galite pateikti naudodami mūsų kontaktinę formą.

Vadovas ECG KV 215 S Virtuvės svarstyklės