Sulankstomi dviračiai vadovai

Žemiau rasite visus Sulankstomi dviračiai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Koks yra tinkamas dviračio padangų slėgis? Patvirtinta

Dviračio padangą reikia pripūsti gana stipriai. Tikslus kiekvieno dviračio ir prekės ženklo slėgis gali skirtis, tačiau apskritai gerai naudoti bent 3,5–4,5 baro. Idealus slėgis dažnai nurodomas ant padangos.

Tai buvo naudinga (138) Skaityti daugiau

Kaip dažnai turėčiau sutepti dviračio grandinę? Patvirtinta

Įprastai naudojant grandinę geriausia sutepti kartą per mėnesį. Padidinkite šį dažnį intensyvaus naudojimo atveju. Taip pat sutepkite po kelionių smarkaus lietaus ar daug dulkių.

Tai buvo naudinga (60) Skaityti daugiau

Ką apie mano dviratį sako rato dydis? Patvirtinta

Su didesniu ratu vienu apsisukimu nuvažiuosite didesnį atstumą. Be papildomų pavarų ar kitos pagalbos tai dažnai taip pat kainuos daugiau pastangų. Todėl netiesa, kad dviračiai su didesniais ratais važiuos greičiau.

Tai buvo naudinga (47) Skaityti daugiau

Mano dviračio padangos nuleistos, nors dviračio jau seniai nenaudojau, kodėl taip yra? Patvirtinta

Dviračių padangos pagamintos iš gumos. Tai natūralus produktas, kuris yra linkęs išdžiūti. Tai gali atsitikti dėl saulės spindulių poveikio arba dėl ilgo laiko. Išdžiūvusi padanga gali įskilti arba nukristi per pirmąjį važiavimą.

Tai buvo naudinga (37) Skaityti daugiau