Vadovai, skirti Skalbimo ir džiovinimo mašinos

Žemiau rasite visus Skalbimo ir džiovinimo mašinos prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano skalbyklė-džiovyklė skleidžia daug triukšmo ir (arba) garsiai vibruoja. Ką daryti su tuo? Patvirtinta
Gali būti, kad skalbyklė-džiovyklė nebuvo išlyginta. Tai galite padaryti sureguliuodami pėdas, kad jos būtų idealiai lygios. Problemą taip pat gali sukelti daug drabužių įdėjimo į mašiną. Jei tai nėra jūsų problemos priežastis, turėtumėte susisiekti su gamintoju.

Tai buvo naudinga (1240)
Mano skalbyklė-džiovyklė kvepia, ką daryti su tuo? Patvirtinta
Yra skalbimo mašinų-džiovyklių su savaiminio išsivalymo funkcijomis. Jei šios funkcijos nėra, galite įpilti 100 ml baltojo acto arba 100 g sodos kristalų ir skalbimo mašiną-džiovyklę paleisti 90 ℃ programa.

Tai buvo naudinga (491)
Kuo skiriasi skalbimo-džiovinimo ir atskiros skalbimo mašinos bei džiovyklės naudojimas? Patvirtinta
Didžiausias skalbimo-džiovinimo mašinos privalumas – užima mažiau vietos. Tačiau atskira džiovykla galės išdžiovinti daugiau nei skalbyklė-džiovyklė. Skalbyklė-džiovyklė taip pat sunaudoja palyginti daugiau energijos ir reikalauja daugiau laiko.

Tai buvo naudinga (260)
Ar galiu prijungti skalbimo mašiną-džiovyklę prie ilgintuvo? Patvirtinta
Prietaisų, kuriems reikia daug energijos, pavyzdžiui, skalbimo-džiovinimo mašinų, negalima prijungti prie visų ilgintuvų. Pažiūrėkite, koks yra skalbimo-džiovinimo mašinos energijos suvartojimas, nurodytas vatais, ir patikrinkite, ar ilginamasis laidas gali tai atlaikyti. Yra ilginimo laidų su storesniais laidais, kurie skirti didesniems prietaisams.

Tai buvo naudinga (224)