Vadovai, skirti Šildytuvai

Žemiau rasite visus Šildytuvai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip dulkės veikia šildytuvo efektyvumą? Patvirtinta
Dulkės gali kauptis ant kaitinimo elementų ir šildytuvo oro filtruose, todėl sumažėja jo efektyvumas. Dėl to šildytuvas gali dirbti sunkiau, kad pagamintų tą patį šilumos kiekį, todėl padidės energijos sąnaudos ir mokesčiai už komunalines paslaugas. Norėdami išlaikyti šildytuvo efektyvumą, reguliariai jį valykite ir prireikus pakeiskite oro filtrą.

Tai buvo naudinga (14)
Kaip nustatyti kambariui reikalingo šildytuvo dydį? Patvirtinta
Kambariui reikalingo šildytuvo dydis priklauso nuo patalpos dydžio ir erdvės izoliacijos. Bendra taisyklė yra naudoti 60 vatų vienam kvadratiniam metrui erdvės. Pavyzdžiui, jei kambarys yra 14 kvadratinių metrų, būtų tinkamas 840 vatų šildytuvas.

Tai buvo naudinga (12)