Vadovai, skirti Šaldytuvai

Žemiau rasite visus Šaldytuvai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Jei noriu, kad šaldytuvas būtų šaltesnis, ar turėčiau pasirinkti aukštesnį ar žemesnį nustatymą? Patvirtinta
Daugumoje šaldytuvų didesnis nustatymas reiškia, kad mašina vėsins sunkiau. Nustačius žemesnį nustatymą, aparatas mažiau vėsins, o temperatūra šaldytuve bus aukštesnė.

Tai buvo naudinga (2332)
Koks yra geriausias temperatūros nustatymas šaldytuve? Patvirtinta
Sveikatos požiūriu geriausia temperatūra yra nuo 3 ℃ iki 4 ℃. Esant tokiai temperatūrai, bakterijų ir pelėsių dauginimasis yra ribotas.

Tai buvo naudinga (888)
Ar galiu pakeisti šaldytuvo durelių atidarymo kryptį? Patvirtinta
Taip, beveik visų stovinčių šaldytuvų dureles galima pastatyti kitoje pusėje. Kaip tai padaryti, paprastai galima rasti vadove.

Tai buvo naudinga (856)
Mano šaldytuvo kanalizacijos anga yra nešvari / užsikimšusi, kaip ją išvalyti? Patvirtinta
Tam yra specialūs valymo prietaisai, tačiau galima ir vatos tamponu pašalinti užsikimšimą ar nešvarumus. Kad kanalizacijos anga būtų švari ir neatsirastų kvapų, patartina 4 kartus per metus į kanalizaciją įlašinti lašelį chloro baliklio.

Tai buvo naudinga (727)
Mano šaldytuvas skleidžia burbuliuojantį garsą, ar tai normalu? Patvirtinta
Šiuolaikiniuose šaldytuvuose naudojamas aplinkai nekenksmingas aušinimo agentas. Aušinimo metu ši medžiaga virsta dujomis, kurios gali sukelti burbuliavimą ir (arba) šnypštimą. Tai visiškai normalu.

Tai buvo naudinga (715)
Ar normalu, kad ant galinės šaldytuvo sienelės susidaro vandens ar ledo lašų? Patvirtinta
Taip, tai visiškai normalus reiškinys. Drėgmė, patekusi į šaldytuvą su šiltu oru ar produktais, nusės ant šalčiausios vietos – galinės sienelės. Kadangi galinė sienelė gali pasiekti žemesnę nei nulio temperatūrą, lašai retkarčiais užšals. Kai šaldytuvas neveikia, lašai ištirps ir nutekės į šaldytuvo kanalizaciją.

Tai buvo naudinga (427)
Mano šaldytuvo durys tinkamai neužsidaro, kodėl taip yra? Patvirtinta
Dvi dažniausiai pasitaikančios priežastys yra tai, kad šaldytuvas nėra lygus ir kad pažeistas durelių sandariklis arba ant jo yra maisto likučių. Įsitikinkite, kad šaldytuvas yra lygus ir patikrinkite durelių sandariklį. Jei reikia, pakeiskite sandariklį.

Tai buvo naudinga (325)
Nusipirkau naują šaldytuvą, ar galiu jį iš karto įjungti? Patvirtinta
Ne, šaldytuvas turi stovėti vertikalioje padėtyje mažiausiai 4 valandas, kad jį būtų galima įjungti. Taip yra todėl, kad aušinimo skystis turi nusistovėti.

Tai buvo naudinga (291)
Kiek vietos turėčiau palikti tarp šaldytuvo ir sienos? Patvirtinta
Norint užtikrinti gerą vėdinimą, geriausia palikti bent 5 cm laisvos vietos abiejose šaldytuvo pusėse ir gale.

Tai buvo naudinga (247)
Ar galiu į šaldytuvą įdėti šilto maisto ar gėrimų? Patvirtinta
Pageidautina ne. Temperatūra jūsų šaldytuve pakils, o tai neigiamai paveiks kitus viduje laikomus daiktus.

Tai buvo naudinga (145)
Per kiek laiko šaldytuvas pasiekia nustatytą temperatūrą, kai jį įjungiau? Patvirtinta
Tai priklauso nuo šaldytuvo dydžio, amžiaus ir modelio. Gali praeiti nuo kelių valandų iki 24 valandų, kol šaldytuvas pasieks nustatytą temperatūrą. Procesą galima paspartinti į šaldytuvą įdėjus negendančių prekių. Temperatūros šaldytuve negalima tinkamai išmatuoti jaučiant viduje esantį orą. Geriausias būdas sužinoti, ar šaldytuvas pasiekė nustatytą temperatūrą – į šaldytuvą įdėti stiklinę vandens su termometru.

Tai buvo naudinga (132)
Mano šaldytuve yra kondensatas, kodėl taip yra? Patvirtinta
Priežastys gali būti kelios. Durelių tarpinė gali būti sugedusi, todėl į šaldytuvą gali patekti išorinis oras. Taip pat gali būti, kad šaldytuvas nėra lygus, todėl durys negali tinkamai užsidaryti. Kita priežastis – didelis temperatūros skirtumas šaldytuvo viduje ir lauke, kai dažnai atidaromos durys.

Tai buvo naudinga (129)
Ant mano šaldytuvo guminių tarpiklių yra pelėsio, ką turėčiau daryti? Patvirtinta
Guminiai tarpikliai iš tikrųjų nėra šaldytuvo viduje, todėl yra šiltesni. Tai leidžia bakterijoms augti ir formuotis pelėsiui. Reguliariai valykite gumas, kad to išvengtumėte.

Tai buvo naudinga (104)
Kas yra R-410A? Patvirtinta
R-410A yra aušinimo priemonė, naudojama prietaisuose, kurie vėsina iki 0°C, pavyzdžiui, šaldytuvuose ir oro kondicionieriuose. Tai senesnių aušinimo medžiagų pakeitimas ir nepažeidžia ozono sluoksnio.

Tai buvo naudinga (102)