Vadovai, skirti Oro sausintuvai

Žemiau rasite visus Oro sausintuvai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Ar galiu įjungti oro drėkintuvą iš karto po pirkimo? Patvirtinta

Ne, kaip ir šaldytuvas ar šaldiklis, prietaisas turi stovėti vertikaliai mažiausiai 2 valandas, bet pageidautina 24 valandas prieš pirmą kartą įjungiant.

Tai buvo naudinga (667) Skaityti daugiau

Kokia yra ideali drėgmė gyvenamojoje patalpoje? Patvirtinta

Ideali drėgmė namuose yra 40–60%. Esant didesnei ar žemesnei drėgmei, dažniau vystosi grybeliai, bakterijos ir virusai, o jūs galite patirti asmeninį diskomfortą.

Tai buvo naudinga (497) Skaityti daugiau

Kaip teisingai transportuoti oro drėkintuvą? Patvirtinta

Drėgmės surinkėjai visada turi būti transportuojami vertikalioje padėtyje ir gerai apsaugoti. Bet koks kitas transportavimo būdas gali sugadinti įrenginį.

Tai buvo naudinga (407) Skaityti daugiau