Vadovai, skirti Oro kondicionieriai

Žemiau rasite visus Oro kondicionieriai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kaip dažnai turėčiau valyti arba pakeisti oro kondicionieriaus filtrus? Patvirtinta
Oro kondicionieriaus filtrus patartina tikrinti 4 kartus per metus. Nešvarius filtrus galima valyti dulkių siurbliu arba plauti, priklausomai nuo to, kokio tipo jie yra. Techninės priežiūros metu specialistas turėtų nuspręsti, ar laikas keisti filtrus.

Tai buvo naudinga (2443)
Ką reiškia BTU? Patvirtinta
BTU reiškia British Thermal Unit. Tai vienetas, rodantis pajėgumą vėsinti.

Tai buvo naudinga (819)
Ar kiekvienas oro kondicionierius veikia ir kaip drėgmės surinkėjas? Patvirtinta
Kondicionieriaus gaminamas šaltas oras dažnai turi santykinai žemą drėgnumą. Tačiau poveikis yra mažesnis nei naudojant tikrąjį drėkintuvą. Kai kurie oro kondicionieriai turi specialią oro sausinimo funkciją.

Tai buvo naudinga (531)
Kas yra R-410A? Patvirtinta
R-410A yra aušinimo priemonė, naudojama prietaisuose, kurie vėsina iki 0°C, pavyzdžiui, šaldytuvuose ir oro kondicionieriuose. Tai senesnių aušinimo medžiagų pakeitimas ir nepažeidžia ozono sluoksnio.

Tai buvo naudinga (389)
Kurioje vietoje geriausia montuoti padalinto tipo oro kondicionieriaus vidaus bloką? Patvirtinta
Tai priklauso nuo erdvės, tačiau apskritai galima laikytis šių taisyklių. Įsitikinkite, kad niekas netrukdo oro srautui. Įsitikinkite, kad vieta yra prieinama techninei priežiūrai. Sumontuokite įrenginį bent 2 metrų atstumu nuo žemės.

Tai buvo naudinga (281)
Ar oro kondicionierius turi neigiamos įtakos oro kokybei? Patvirtinta
Jei oro kondicionierius buvo tinkamai prižiūrimas, tai neturės įtakos oro kokybei. Pavyzdžiui, jei filtras ilgą laiką nebuvo pakeistas ar neatlikta kita priežiūra, oro kondicionierius gali skleisti nešvarų orą.

Tai buvo naudinga (278)
Ar galiu savo mobilųjį oro kondicionierių įdėti į spintelę, kad jo nepastebėtų? Patvirtinta
Ne, visiškai ne. Mobiliam oro kondicionieriui reikia vietos oro srautui ir oro įsiurbimui. Mažoje erdvėje prietaisas gali perkaisti.

Tai buvo naudinga (276)