Mikrobangų krosnelės vadovai

Žemiau rasite visus Mikrobangų krosnelės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano mikrobangų krosnelė neįsijungia, kai paspaudžiu paleidimo mygtuką. Ką daryti? Patvirtinta

Daugeliu atvejų mikrobangų krosnelės durelės tinkamai neužsidaro. Atidarykite ir uždarykite dureles ir bandykite dar kartą.

Tai buvo naudinga (3091) Skaityti daugiau

Ar galiu naudoti mikrobangų krosnelę, kai neveikia patefonas? Patvirtinta

Sukamojo stalo dėka šiluma pasiskirsto tolygiai. Kai mikrobangų krosnelė neveikia, ji negali būti tinkamai naudojama. Pataisykite.

Tai buvo naudinga (1904) Skaityti daugiau

Mikrobangų krosnelė įjungta, bet neveikia. Kodėl taip? Patvirtinta

Gali būti, kad durys neužsidaro tinkamai. Siekiant užtikrinti saugumą, mikrobangų krosnelė neveiks, kol durelės nebus visiškai uždarytos. Kartais tai galima ištaisyti reguliuojant durų vyrį.

Tai buvo naudinga (1275) Skaityti daugiau

Žėručio / kartono plokštė mikrobangų krosnelės viduje nukrito. Ar vis dar galiu naudoti mikrobangų krosnelę? Patvirtinta

Ne, visiškai ne. Žėručio / kartono plokštė yra bangolaidis, paskirstantis mikrobangas. Įdėkite jį atgal arba gaukite pakaitalą.

Tai buvo naudinga (1183) Skaityti daugiau

Mano mikrobangų krosnelė nuolat skleidžia triukšmą, net ir pasibaigus darbui. Ar tai normalu? Patvirtinta

Taip, tai normalus garsas. Po naudojimo ventiliatorius atvėsina mikrobangų krosnelę. Trukmė priklauso nuo to, kiek laiko veikė mikrobangų krosnelė.

Tai buvo naudinga (992) Skaityti daugiau

Ar galiu virti vandenį mikrobangų krosnelėje? Patvirtinta

Ne, visiškai ne. Vanduo gali perkaisti. Tai reiškia, kad vanduo be virimo gali pasiekti aukštesnę nei 100 ℃ temperatūrą. Kai šis vanduo paliečia bet kurį daiktą, jis gali akimirksniu užvirti ir išsitaškyti, sukeldamas nudegimus.

Tai buvo naudinga (721) Skaityti daugiau

Kodėl negaliu įdėti metalo į mikrobangų krosnelę? Patvirtinta

Metalas nepraleidžia mikrobangų krosnelės, bet atmuša jas atgal. Kai šios mikrobangų krosnelės grįžta į tą pačią vietą, gali atsirasti kibirkščių.

Tai buvo naudinga (707) Skaityti daugiau