Vadovai, skirti Kaitlentės

Žemiau rasite visus Kaitlentės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kokias keptuves galima naudoti ant indukcinės kaitlentės? Patvirtinta
Paprastai ant indukcinės kaitlentės gali būti naudojamos visos magnetinės keptuvės. Beveik visos naujos keptuvės yra tinkamos indukcijai.

Tai buvo naudinga (1239)
Mano kaitlentės maitinimo kištukas netelpa į įprastą lizdą, ką turėčiau daryti? Patvirtinta
Daugelis elektrinių kaitlenčių (ir keraminių, ir indukcinių) turi skirtingą kištuką. Taip yra todėl, kad šiems prietaisams reikia daug energijos. Prietaisą montuoti turi atlikti profesionalai.

Tai buvo naudinga (1132)
Kodėl mano diapazone esantis uždegimas skleidžia spragtelėjimą? Patvirtinta
Jei diapazonas buvo išvalytas dideliu kiekiu vandens, rankenėlės galėjo sušlapti ir suaktyvinti uždegimą. Leiskite rankenėlėms išdžiūti. Jei problema išlieka, turėtumėte susisiekti su gamintoju.

Tai buvo naudinga (979)