Vadovai, skirti Gartraukiai

Žemiau rasite visus Gartraukiai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Koks atstumas turi būti tarp mano gartraukio ir kaitlentės? Patvirtinta
Tai gali labai skirtis priklausomai nuo prekės ženklo, tačiau paprastai gartraukis turi būti bent 65 centimetrų virš dujinės kaitlentės ir bent 50 centimetrų virš elektrinės arba indukcinės kaitlentės. Taip siekiama pagerinti priešgaisrinę saugą

Tai buvo naudinga (1128)
Ar man reikia gartraukio su varikliu ar be jo? Patvirtinta
Gartraukiai su varikliu yra skirti, kai oras išleidžiamas tiesiai į lauką. Gartraukis be variklio yra skirtas kai yra centrinė vėdinimo sistema. Niekada nejunkite gartraukio su varikliu prie centrinės vėdinimo sistemos!

Tai buvo naudinga (514)