Džiovyklės vadovai

Žemiau rasite visus Džiovyklės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kodėl mano džiovintuvo būgnas yra didesnis nei skalbimo mašinos, nors jų talpa tokia pati? Patvirtinta

Norint tinkamai išdžiovinti skalbinius, džiovykloje turi būti oro. Tam reikia vietos, todėl būgnas turi būti didesnis.

Tai buvo naudinga (3007) Skaityti daugiau

Kuo skiriasi kondensatorinė džiovykla nuo ventiliacinės džiovyklės? Patvirtinta

Kondensacinėje džiovykloje kondensuoti vandens garai nusausinami ir surenkami į vidinį rezervuarą. Džiovykloje su ventiliacija karštas, drėgnas oras išleidžiamas per žarną, pavyzdžiui, pro langą. Džiovintuvas su ventiliacija yra pigesnis nei kondensacinis džiovintuvas

Tai buvo naudinga (875) Skaityti daugiau

Ar galiu sudėti džiovyklę ir skalbimo mašiną? Patvirtinta

Paprastai džiovyklę ir skalbimo mašiną galima sukrauti tiesiai vieną ant kitos. Tai veikia tik su priekinio pakrovimo modeliais. Tačiau tam patartina naudoti tvirtinimo priedą. Tai neleis mašinoms vibruoti ir nukristi, taip pat nepažeis apatinės mašinos.

Tai buvo naudinga (701) Skaityti daugiau

Ar galiu prijungti džiovintuvą prie ilgintuvo? Patvirtinta

Prietaisų, kuriems reikia daug energijos, pavyzdžiui, džiovintuvo, negalima prijungti prie visų ilgintuvų. Pažiūrėkite, koks yra džiovintuvo energijos suvartojimas, kuris nurodytas vatais, ir patikrinkite, ar ilginamasis laidas gali su tuo susidoroti. Yra ilginimo laidų su storesniais laidais, kurie skirti didesniems prietaisams.

Tai buvo naudinga (545) Skaityti daugiau

Kuo skiriasi skalbimo-džiovinimo ir atskiros skalbimo mašinos bei džiovyklės naudojimas? Patvirtinta

Didžiausias skalbimo-džiovinimo mašinos privalumas – užima mažiau vietos. Tačiau atskira džiovykla galės išdžiovinti daugiau nei skalbyklė-džiovyklė. Skalbyklė-džiovyklė taip pat sunaudoja palyginti daugiau energijos ir reikalauja daugiau laiko.

Tai buvo naudinga (536) Skaityti daugiau