Vadovai, skirti Dulkių siurbliai

Žemiau rasite visus Dulkių siurbliai prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano dulkių siurblio žarna užsikimšusi, ką daryti? Patvirtinta
Atjunkite žarną ir peržiūrėkite ją, kad nustatytumėte, ar ji tikrai užsikimšusi. Jei taip yra, galite paimti ilgą daiktą, pvz., šluotos kotą, ir atsargiai perstumti jį per žarną. Tai paprastai pašalins visus žarną užkimšančius objektus. Jei tai nepadėjo, kreipkitės į gamintoją.

Tai buvo naudinga (1363)
Kokių dydžių yra dulkių maišeliai? Patvirtinta
Yra du dydžiai, į kuriuos reikia atsižvelgti. Pirmas yra lėkštės dydis su maišelio įėjimu. Tai lemia, ar dulkių maišelis tiks tam tikram dulkių siurbliui. Tada yra maišelio dydis. Tai dažniausiai nurodoma litrais ir nustato, kiek dulkių gali tilpti maišelis.

Tai buvo naudinga (741)
Mano dulkių siurblio maitinimo laidas nesuvynioja atgal į įrenginį. Ką daryti? Patvirtinta
Gali būti, kad laidas yra susisukęs arba sulankstytas. Keletą kartų visiškai išvyniokite laidą ir, vadovaudamiesi rankomis, suvyniokite atgal į įrenginį. Jei tai neišsprendžia problemos, gali būti, kad sugedo laido atsukimo mechanizmas. Tokiu atveju kreipkitės į gamintoją arba remonto tarnybą.

Tai buvo naudinga (523)
Mano dulkių siurblys skleidžia švilpimą, ką daryti? Patvirtinta
Šią problemą dažnai sukelia pilnas dulkių maišelis ar filtras arba kai yra anga, per kurią oras patenka į žarną. Patikrinkite dulkių maišelį ir filtrą ir, jei reikia, pakeiskite. Patikrinkite, ar žarnoje nėra skylių ar blogų jungčių. Jei tai neišsprendžia problemos, susisiekite su gamintoju.

Tai buvo naudinga (444)
Kaip pašalinti dulkes ir plaukus nuo dulkių siurblio šepetėlio galvutės? Patvirtinta
Dulkės ir plaukai nuo dulkių siurblio šepetėlio galvutės pašalinami rankiniu būdu. Jei nepavyksta taip, kaip norima, galima naudoti smulkias šukas, kad pašalintumėte likusius nešvarumus.

Tai buvo naudinga (404)
Kokį dulkių siurblio šepetėlio galvutės nustatymą turėčiau naudoti? Patvirtinta
Beveik visi dulkių siurbliai turi galvutę su reguliuojamu šepečiu. Naudokite šepetį kietiems paviršiams valyti, kad išvengtumėte įbrėžimų ir pažeidimų. Išjunkite kilimų ir kilimėlių šepetį.

Tai buvo naudinga (335)
Ar galiu naudoti popierinį dulkių maišelį daugiau nei vieną kartą? Patvirtinta
Tai nepatartina. Maišelio poros bus prisotintos, dėl to nutrūks siurbimas ir gali būti sugadintas variklis.

Tai buvo naudinga (227)
Kas yra HEPA? Patvirtinta
HEPA reiškia High-Efficiency Particulate Air. Daugelis dulkių siurblių turi HEPA filtrą. HEPA filtras sulaikys mažiausiai 85% ir daugiausia 99,999995% visų 0,3 mikrometro (µm) ir didesnių dalelių.

Tai buvo naudinga (207)
Ar galiu naudoti įprastą dulkių siurblį pelenams susiurbti? Patvirtinta
Ne, tai visiškai neįmanoma. Pelenai, kurie atrodo atvėsę, viduje gali būti šilti arba net karšti. Įprastas dulkių siurblys tam nėra skirtas ir gali sukelti gaisrą. Be to, įprastų dulkių siurblių filtrai ne visada tinka itin mažoms dalelėms, tokioms kaip pelenai, sulaikyti. Tada jis gali pasiekti dulkių siurblio variklį ir sugadinti.

Tai buvo naudinga (201)