Svarstyklės vadovai

Žemiau rasite visus Svarstyklės prekės ženklus, kurių vadovus turime. Spustelėkite ant pageidaujamo prekės ženklo, kad pamatytumėte visų modelių sąrašą. Taip pat peržiūrėkite puslapio apačioje pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kur rasite naudingų patarimų apie pageidaujamą produktą. Pageidaujamo prekės ženklo nėra sąraše? Susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Mano svarstyklės rodo nerealiai mažą svorį, kai ant jų stoviu, kodėl taip yra? Patvirtinta

Norint gauti geriausią rezultatą, svarstyklės turi stovėti ant kieto lygaus paviršiaus. Kai svarstyklės stovi, pavyzdžiui, ant kilimėlio, tai gali turėti įtakos matavimui.

Tai buvo naudinga (2508) Skaityti daugiau

Kas yra KMI? Patvirtinta

KMI reiškia kūno masės indeksą ir gali būti apskaičiuojamas padalijus svorį kilogramais iš jūsų ilgio metrais kvadratu. Pavyzdžiui, žmogaus, sveriančio 70 kilogramų, o ilgio 1,75 metro, KMI yra 22,86. KMI nuo 18,5 iki 25 laikomas sveiku.

Tai buvo naudinga (1787) Skaityti daugiau

Mano įrenginio baterija oksiduota, ar vis tiek galiu saugiai ją naudoti? Patvirtinta

Taip, įrenginį vis tiek galima saugiai naudoti. Pirmiausia išimkite oksiduotą akumuliatorių. Niekada tai nenaudokite plikomis rankomis. Tada nuvalykite akumuliatoriaus skyrių vatos tamponu, suvilgytu acte arba citrinos sultimis. Leiskite jam išdžiūti ir įdėkite naujas baterijas.

Tai buvo naudinga (763) Skaityti daugiau

Ar galiu naudoti svarstykles šlapiomis kojomis? Patvirtinta

Tai priklauso nuo masto. Naudojant diagnostines svarstykles, norint tinkamai atlikti matavimus, pėdos turi būti sausos.

Tai buvo naudinga (458) Skaityti daugiau