Vadovas ABC Design Tereno Air Vežimėlis

Reikia vadovo, skirto jūsų ABC Design Tereno Air Vežimėlis? Žemiau galite peržiūrėti ir nemokamai atsisiųsti PDF vadovą. Taip pat pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, produkto įvertinimas ir naudotojų atsiliepimai, kad galėtumėte optimaliai naudotis pasirinktu produktu. Jei tai nėra norimas vadovas, susisiekite su mumis.

Jūsų gaminys sugedęs, o vadove nėra jokio sprendimo? Eikite į Repair Café ir gaukite nemokamas remonto paslaugas.

Vadovas

pdf2htmlEX
Atsisiųsti vadovą lietuvių kalba (PDF, 1.18 MB)
(Tausokite gamtą ir spausdinkite šį vadovą tik tada, kai tai tikrai būtina)

Įvertinimas

Praneškite mums, ką manote apie ABC Design Tereno Air Vežimėlis, pateikdami produkto įvertinimą. Norite pasidalyti savo patirtimi apie šį produktą arba užduoti klausimą? Palikite komentarą puslapio apačioje.
Ar esate patenkinti šiuo ABC Design produktu?
Taip Ne
Būkite pirmieji įvertinę šį produktą
0 balsai

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų palaikymo komanda ieško naudingos informacijos apie produktą ir atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei dažniausiai užduodamuose klausimuose pastebėjote netikslumų, praneškite mums naudodamiesi mūsų kontaktų forma.

Kokie yra oro padangų naudojimo vežimėlyje privalumai ir trūkumai? Patvirtinta
Didžiausias vežimėlio pneumatinių padangų privalumas – jos labai patogios tiek vaikui, tiek vežimėlį stumiančiam žmogui. Pneumatinės padangos užtikrina amortizaciją ant nelygių paviršių, tokių kaip miškas ar paplūdimys. Trūkumas yra tas, kad pneumatinės padangos gali išsipūsti.

Tai buvo naudinga (181)
Kokie yra putplasčio padangų naudojimo ant vežimėlio privalumai ir trūkumai? Patvirtinta
Didžiausias putplasčio padangų privalumas ant vežimėlio yra tai, kad jos negali išsipūsti. Putplasčio padangos šiek tiek mažiau slopina nei pneumatinės padangos, tačiau yra patogesnės nei kietos padangos. Daugelio šiuolaikinių vežimėlių priekyje yra vientisos padangos, o gale – putplasčio padangos, todėl vežimėlis yra judrus ir patogus.

Tai buvo naudinga (103)
Kokie yra kietų padangų naudojimo ant vežimėlio privalumai ir trūkumai? Patvirtinta
Dėl kietų padangų vežimėlis yra labai judrus. Trūkumas yra tas, kad kietos padangos mažiau amortizuoja, todėl yra mažiau patogios nei pneumatinės ar putplasčio padangos.

Tai buvo naudinga (99)

Prisijunkite prie pokalbio apie šį produktą

Vadovas ABC Design Tereno Air Vežimėlis